Załączniki do pobrania:
Download this file (Liga-3G-FW-17122017.pdf)Liga-3G-FW-17122017.pdf525 kB

Komunikat Klasyfikacyjny

Międzyklubowe Otwarte Zawody Strzeleckie Liga 3G Front Wschodni,
Chełm, 17 grudnia 2017r.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny zawodów

BERENDT Henryk s. kl. I

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Przewodniczący RTS

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Sędzia strzelań - pistolet

ILCZUK Marek s. kl. III

Sędzia strzelań – karabin/strzelba

JAKUBCZYK Jacek s. kl. III

 

Protokół Nr 1 Pistolet

Miejsce

Nazwisko i imię

Wynik

Klub

1

Staniszewski Jan

48

KSS VIS

2

Markowicz Mateusz

48

KSS VIS

3

Rybak Krzysztof

41

KSS VIS

4

Cieślik Jarosław

40

KSS Patron

5

Piątek Tomasz

35

KSS Patron

6

Wysocki Stanisław

33

KSS VIS

7

Dąbrowski Artur

33

KSS VIS

8

Słowki Kamil

31

KSS VIS

9

Zwolak Rafał

27

KSS VIS

10

Lejman Michał

17

FunGun Lublin

11

Ślepecki Zbigniew

17

KSS VIS

12

Kiwiński Piotr

16

KSS VIS

13

Duszejko Adriana

15

KSS VIS

14

Kot Daniel

15

KSS VIS

15

Duszejko Tomasz

15

KSS VIS

16

Łaszkiewicz Bartosz

14

KSS VIS

17

Strachota Przemysław

14

KSS VIS

18

Jakubczyk Jacek

14

KSS VIS

19

Pawłowski Edward

13

KSS VIS

20

Jakubczyk Monika

13

KSS VIS

21

Mieńkowski Marek

12

KSS VIS

22

Berendt Sławomir

11

KSS VIS

23

Kowal Mariusz

10

KSS VIS

24

Imbir Arkadiusz

9

KSS VIS

25

Radziejewski Robert

9

KSS VIS

26

Mazurek Tadeusz

8

KSS VIS

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 2 Karabin

Miejsce

Nazwisko i imię

Wynik

Klub

1

Rybak Krzysztof

21,90

KSS VIS

2

Markowicz Mateusz

22,29

KSS VIS

3

Staniszewski Jan

24,09

KSS VIS

4

Budzisz Wojciech

36,21

KSS VIS

5

Dąbrowski Artur

37,71

KSS VIS

6

Zwolak Rafał

47,05

KSS VIS

7

Jakubczyk Jacek

49,01

KSS VIS

8

Pawłowski Edward

55,03

KSS VIS

9

Jakubczyk Monika

60,20

KSS VIS

10

Mieńkowski Marek

63,11

KSS VIS

11

Berendt Sławomir

65,12

KSS VIS

12

Kowal Mariusz

67,33

KSS VIS

13

Imbir Arkadiusz

71,12

KSS VIS

14

Radziejewski Robert

80,05

KSS VIS

15

Mazurek Tadeusz

81,15

KSS VIS

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

 

Protokół Nr 3 Strzelba

Miejsce

Nazwisko i imię

Wynik

Klub

1

Staniszewski Jan

8,49

KSS VIS

2

Rybak Krzysztof

9,90

KSS VIS

3

Zwolak Rafał

11,98

KSS VIS

4

Markowicz Mateusz

12,27

KSS VIS

5

Dąbrowski Artur

28,85

KSS VIS

6

Kunasz Robert

30,02

KSS VIS

7

Futyma Marcin

42,76

KSS VIS

8

Panasiński Andrzej

45,00

KSS VIS

9

Zań Jan

47,00

KSS VIS

10

Ślepecki Zbigniew

51,00

KSS VIS

11

Jakubczyk Jacek

52,20

KSS VIS

12

Mieńkowski Marek

53,31

KSS VIS

13

Pawłowski Edward

60,06

KSS VIS

14

Jakubczyk Monika

60,50

KSS VIS

15

Szmołda Mieczysław

61,20

KSS VIS

16

Kowal Mariusz

81,20

KSS VIS

17

Ksiądz Władysław

83,10

KSS VIS

18

Mazurek Tadeusz

91,30

KSS VIS

 

Przewodniczący komisji klasyfikacyjnej

Komunikat zawiera 3 protokoły.

Zawody rozegrano na strzelnicy Falcon w Chełmie zgodnie z przepisami PZSS oraz regulaminem zawodów. Protestów brak.

Sędzia główny zawodów

Przewodniczący RTS

BERENDT Henryk s. kl. I

STANISZEWSKI Jan s. kl. II

Stwierdzam, że zawody odbyły się zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i regulaminem zawodów oraz, że w protokółach z zakończonych konkurencji liczba sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym.

Obserwator LZSS

BERENDT Henryk s. kl. I

Chełm 17.12.2017 r.